Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szed valaki Euthirox nevű...

Szed valaki Euthirox nevű gyógyszert? Kellene érezni valami változást? 3 hónapja szedem, de én nem tapasztaltam semmit. Ez baj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül baj. A pajzsmirigyhormonok látszólag csak 6 hét után kezdenek "valamit csinálni", ezért addig nem is szoktuk például vérvétellel megnézni, hol tart a dolog.

Ezen kívül ezt a hormonszintet roppant nehéz jól beállítani, akár egy évig eltarthat. Ne keseredj el, de azért említs meg az orvosodnak a kételyeidet.

2009. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

A 6 hét már letelt, 3 hónapja szedem, fél szemet naponta.

De kell észlelni vmit, vagy csak a vérvétel eredménye változik? És ha igen, akkor mit?

2009. jan. 31. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan Letroxot szedek ,de én se észleltem különösebb változást. Olyan fél év 9 hónap után rendeződött a menstruációm , meg az anyagcserém, ez volt az egyetlen változás azóta meg előtte se tapasztaltam semmi egyebet. Jelzem én ugyanúgy alszok 10-10 órát ha arról van szó, és ugyanúgy lusta vagyok.
2009. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell érezni bármit is. Tényleg nehéz dolog, de szépen rendeződni fog!

(első válaszoló)

2009. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, pont a kérdésre nem válaszoltam: szóval a vérvétellel a Tsh és az FT4 szintet kell elsősorban nézni, (ritkábban FT3 és Anti-tpo) azoknak kell normál tartományba kerülni. Azt nem tudom megmondani mennyi, mert laboronként változik az érték. Az előző laborodon rajta van. Ha nincs, akkor is * vagy + és - jel jelzi, ha nem jó.
2009. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!