Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni porallergia...

Mit lehet csinálni porallergia ellen gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kerülni kell a port, ha nem megy, akkor valamit a szád-orrod elé kell olyankor rakni, lehet venni pormaszkot olcsón boltban.
2009. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Gyógyulj meg az allergiából.


-Egyrészt erősítsd meg az immunrendszered nagyon sok nyers zöldség és gyümölcs fogyasztásával.


-Ajánlok egy másik gyógymódot is. REIKI Ezzel a módszerrel meg tudod magad gyógyítani. Én is kigyógyítottam magam az allergiából.


itt lehet erről olvasni:

[link]

2009. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pollengrape tea

ez szőlőmagból készült

ha megfőzöd fűszerillata van de mikor 3.adszorra iszod tökfinom:) nenagyon ízesítsd.

énis szoktam inni

aztáán ezüstkolloid állítólag megszünteti majd meglátjuk ;)

meeg immunotabs ez immunerősítő

2009. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nézz utána a homeopátiás termékeknek. Nekem ez az egyetlen dolog, ami segített az allergián. Teljesen természetes anyagok.
2009. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. febr. 2. 20:17
 6/9 anonim válasza:
Nálam 2 éve kezdődött a porallergia, de csak néhány hónapja találtam rá a megfelelő kezelésre. Gyógyszert nem szedek, esetleg gyógyteákat iszom pl: csalánt, maté teát. Szerintem az oki terápiára érdemes a legnagyobb hangsújt fektetni, ez pedig nem más, mint az allergén eltávolítása az otthonunkból, vagy legalábbis számuk drasztikus lecsökkentése, főleg az alvóhelyünkről! Az ágyunk a poratkák legkedveltebb élettere, hiszen táplálék akad bőven a számukra: egy éjszaka során akár 2,5g bőrsejtet is lehámlik egy ember, ami 1 millió poratka eledele.Létezik egy eljárás, amivel a teljes ágybetétet, és az egész lakást poratkamentesíthetjük. Erről kérhető bővebb tájékoztató az atkamentesites@citromail.hu címen. Nekem segített!
2009. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Nasya egész jó - kicsit hatékonyabb, mint a cellulóz alapú orrsprayk.
2010. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
He kerülnéd a dokit, akkor tényleg a Nasya a legjobb, legalábbis orrspray kategóriában. Tapasztalatom szerint legalább egy fél napot ki lehet húzni egy fújással.
2010. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszike! :)
2010. ápr. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!