Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem múlik el a Fülsípolás?

Miért nem múlik el a Fülsípolás?

Figyelt kérdés
3 napja kezdödöt mikor leakartam feküdni aludni, nem hallgatok hangosan zenét, koncertekre nem járok... viszont meg vagyok fázva, és amikor elkezdödöt a sípolás az elött kb 4-5 órával kézen áltam, edzettem, fejembe szált 1x is a vér, de nem sokáig, rögtön feláltam... voltam ma fül-orr-gégészetnél, doki nem látott semmit, kimosták a fülemet is,vérnyomás problémával küszködök, (holnap megyek is be kórházba e miatt) azt mondta pár nap mulva mennyek vissza, de engem a sípolás idegesit, valaki tud valami jó ötletet rá?
2011. jan. 17. 16:24
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és 1 napja elkezdtem infra lámpával melegiteni a fülemet, szedek újra megfázás ellen gyógyszert is, ilyen még nem volt :S
2011. jan. 17. 16:26
 2/9 A kérdező kommentje:
meg még annyit hogy elöször mind a 2 fülemben votl sípolás, most már nagy részt csaj a jobban van, de az éjjel-nappal megálás nélkül
2011. jan. 17. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez az úgynevezett tinnitus (fülzúgás). Olyan fül-orr-gégészetre kellene menned, ahol hallásvizsgálatot is csinálnak - a biztos diagnózis miatt. Egyébként ezt úgy szokták megoldani, ha valóban tinnitusod van, hogy pár napig infúzióban Nootropilt, vagy ehhez hasonló hatású gyógyszert adnak, illetve ezt egészítik ki konzervatív terápiával - hogy a megfázást is elmulasszák.

Egyébként hány éves vagy? Melyik kózházba mész?

2011. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16,5 éves fiúk vagyok, I számú gyermekklinika
2011. jan. 17. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Oké, őket nem ismerem, nem tudom, hogy van-e hallásvizsgálójuk... Ha leráznak azzal, hogy majd elmúlik, és nem csinálnak érdemben semmit, akkor keresd fel a Bethesda gyerekkórházat (14. kerület).

De azért reméljük, hogy az I. Gyerekklinikán is annyira hozzáértő emberek dolgoznak, hogy el tudják mulasztani! :)

2011. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltam kedden bent a kórházban, vettek tölem vért, és meg kaptam az új vérnyomás csökkentő gyogyszert, még most is sípol a fülem!

Sokan mondták hogy a meg fázás ment rá, de én ebbe egyre jobban kételkedek, mert lassan egy hete sipol, és lámpázok, sok vitaminyt eszek...de nem igen van javulás, most azon gondolkodok hogy elmenyek újra fül-orr-gégészetre, remélem hogy most már elfog mullani, nagyon idegesítő tud lenni.

2011. jan. 20. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:
meg még annyi van hogy ha néha ásítok, vagy kifujom az orromat akkor ropog a fülem
2011. jan. 20. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy ropog a füled az természetes. Ásításnál megnyílik a fülkürt, ami a középfüledet köti össze az orrgaratoddal, és ilyenkor a ropogás amit hallasz, azt jelenti hogy levegő kerül a füledbe. Ami jó, mert ott levegőnek is kell lenni. :)

Szóval ennek nincs köze a sípoláshoz.

Most várj egy kicsit, hátha a vérnyomáscsökkentő segít a fülzúgásodon is, de ha nem, akkor menj vissza mindenképp fülészetre.

2011. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben! köszönöm amiket de leírtál és ha nem mulik el a fülsípolás hétföre akkor vissza megyek a füldokighoz.
2011. jan. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!