Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hipochondria miatt legyengül...

A hipochondria miatt legyengülhet annyira valakinek a szervezete hogy rákos lesz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

OFF:

**Mi a hipohonder sírfelirata? "Ugye megmondtam..."**

ON

2009. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szubjektív dolog, van aki szerint az emberi elme igenis képes befolyásolni a szervezetben kialakuló folyamatokat, képes az öngyógyításra de annak az ellenkezőjére is. Vagyis aki mindig azzal kel, azzal fekszik hogy retteg a ráktól, vagy valamilyen más betegségtől az előfordulhat hogy bebeszéli magának. Másik álláspont szerint ilyen nem létezik (szerintem sincs egyébként). Tény és való hogy a stressz fokozza a rák kialakulásának kockázatát, de a mindennapi életben annyi stressz éri a szervezetet úgyis.
2009. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amitől félsz, amit nagyon nem akarsz- az bekövetkezik. Természeti törvény, kábé olyan evidencia, mint a fizikában az erő-ellenerő törvények. Nyomod a falat-ugyanazzal az erővel tol vissza.

A gondolataid is energiákból állnak, innentől döntsd el magad.

2009. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elképzelető. Meg az is,hogy a hipochandria nélkül is rákos lenne.
2009. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Magától a hipochondriától nem leszel rákos, viszont képes a test olyan tünetekre ami a betegségre utalnak!Kórházban dolgozom, sok mindennel találkoztam már!

Volt egy szívinfarktusos betegünk nem rég, és a sok vizsgálat után kiderült hogy semmi baja, csak hipochonder, és annyira beképzelte hogy tüneteket produkált!

De a hipochondria kezelhető.Egy jó szakember tud segíteni, csak kérni kell!!

Ettől senki nem lesz őrült, vagy ilyesmi, ez egy betegség!

Menj el bátran vele orvoshoz, és tudnak segíteni!

2009. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
szerintem igen...
2009. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lehet valaki hipochonder és rákos egyszerre? Ha rákos, akkor már nem hipochonder, hanem tényleg beteg.
2009. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!