Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Virus veszély van megint?

Virus veszély van megint?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
én beteg vagyok, az biztos, sztem inf,
2011. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, bújjunk el, nehogy észrevegyenek...

Mindig vannak vírusok. Kérdés, hogy elkapod vagy nem? Rajtad múlik!

2011. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig sose kaptam még el, pedig nem szedek vitamint és nem járok oltatni magam. Nem kell tőle parázni és akkor nem kapod el...
2011. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Juj gyorsan mindenki oltassa be magát, vegyétek a drága gyóyszereket, hadd legyen jó a gyógyszergyáraknak! Aztán nehogy túl sok C-vitamint egyetek, mert az ugyebár halálos, mint tudjuk - ha az okos világ eü szervezet azt mondta.


Járvány van, mert az emberek rosszul táplálkoznak, nem mozognak, stresszelnek és igazából a 90% SEMMIT nem tesz azért, hogy egyészséges maradjon. Inkább beadatják maguknak ész nélkül a mindenféle oltásokat, azt sem tudják mi van benne...


Tavaly én átestem a H1N1-en is. Kőkemény két napig tartott mert előtte is tömtem a C-vitamint és utána még jobban. Emellé egy kis aspirin és kezit csókolom, élek, nem haltam meg. Mert ezek rohadtul nem veszélyes betegségek, csak az emberi életvitel, AZ az életveszélyes.

2011. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm egyik napról a másikra kapta el ezt a "vírust".

40 fokos láz, levertség, köhögés, tüsszögés.


Nem kell tőle félni, 2-3 nap alatt ki lehet heverni.

2011. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én még mindig az elbújásra szavazok
2011. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!