Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen sűrven kell pisilnetek?...

Milyen sűrven kell pisilnetek? Nálam ez már beteges? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 10éve felfáztam egy osztálykiránduláson és akkor kb. 2percenként jártam. Aztán valahogy ez nem múlt el azóta sem. a Maximum amit kibírok az másfél-2óra. De azt úgy h már alig bírom. Háziorvosnál voltam ezerszer ezügyben, megvizsgált, vizelet vétel stb. de azt mondta h ezzel nincs próbléma ez egészséges. De én ezt nem nagyon tudom elhinni... Egészséges ha valaki sűrven jár, de ez már nagyon kellemetlen. Iskolába minden szünetbe jártam, mert kellett és mindig kicsúfoltak. Most sorra olyan szituációkba keveredek h szinte alig tudom "túlélni". MOst hétvégén megyek pestre :S Sajnos mindenképp csak busz jöhet szóba így ha meg is áll akkor is nagyon rosszul leszek. Mit tehetnék? Ha keveset iszok, vagy ha semmit nem iszok akkor is...:S Milyen orvoshoz fordulhatnék? Lehet h berögződés vagy megszokás és inkább lelkiekben kéne segíteni ?
2011. jan. 20. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

éjjel is kijársz WC-re? Ha tényleg 1-2 óránként mész akkor kétlem hogy 7-8 órát kibírnál felébredés nélkül.

Egyébként ez a dolog olyan mint az ásítás (ha rá gondolsz szinte biztos hogy hamarosan ásítanod kell). Ne gondolkozz/idegeskedj emiatt annyit szerintem.

2011. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éjjel is felébredek, és szinte mindig úgy h rettenetesen kell már. Nem stresszelek rá, hogy "jaj másfél óra múlva itt az idő addig wc-t kell találni" stb. Ha kell, hát kell, nem tudok mit tenni el kell mennem. Viszont amikor már kell akkor onnantól nem tudom szinte semmivel elvonni a figyelmem róla, ez még rosszabbá teszi a szitut.
2011. jan. 20. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen szeri bajt nem mutattak ki akkor lehet, hogy ez már valami lelki betegség. Szerintem menj el egy pszichológushoz, vagy pszichiáterhez.
2011. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetbe voltam igaz kicsit enyhébben (napközbe 5-10 percenként jártam), de már majdnem 10 éve, én is elmentem háziorvoshoz, urológushoz e miatt nekem is azt mondták hogy minden rendben, azt modta az urológus h vmi miatt érzékenyebb a hugyhójagom mint az átlagnak azt javasolta hogy ne menjek wc-re addig ameddig csak bírok, ezt csináljam meg sokszor. Kb fél-háronegyed év elteltével óránként kellett mennem, több év alatt ez teljesen elmúlt nekem. Most már nem kell este felkelni e miatt, de ha pl. villámlás vagy más miatt felriadok/felébredek este (ritkán van ilyen) akkor kell mennem, de ha ekkor lusta vagyok akkor beszuggerálom magamnak h nem is kell annyira mennem és pár perc múlva el is felejtem.
2011. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igaza van az első hozzászólónak h ez olyan mint az ásítás ... Nem én vagyok vele egyedül úgy, hogy gyalogtúrán/buszon utazáskor/szórakozóhelyen stb. ha más megy wc-re akkor hirtelen nekem is kell. Buszos kiránduláson 2 embernek kell menni akkor eszébe jut vagy 15 embernek h neki is kell. Előtte is biztos kellett menniük csak a tudattalanukba volt meg.
2011. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy időbe én is gyakran jártam.... Aztán tanácsra vettem vesevédő sálat, és azt gyakorlatilag mindig hordtam. Nagyon hatásos dolog. Tulajdonképpen egy kicsit szélesebb, meleg sál, a végein patenttel, gombbal, bármivel. Rendkívül hatásos módszer. Legalább annyit használ, mint a mostani divat, a " seggtől a mellig szabadon, árt.
2011. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!