Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy az agy...

Lehetséges az, hogy az agy elfelejtse, hogy kell járni? De úgy, hogy nem egy baleset után, csak egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Egy történetet írok, és abban lenne ez a "betegség".
2011. jan. 21. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
nem valószinű
2011. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
agyhártya gyulladás,valami hatalmas sokk
2011. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
sok pia :D
2011. jan. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de volt valami lappangó kiváltó oka. Freud praxisában történt pl., hogy egy nő nem tudott nyelni. Aztán pszichoanalízissel rájöttek, hogy azért nem, mert egyszer látta a nő, hogy egy másik nő a kutyáját egy pohárból itatta meg.
2011. jan. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%

Alapból kizárt, de mondjuk írhatnál olyasmit, hogy elkezdett belemélyedni az illető olyan játékokba, mint például amikor meghatározott módon összekulcsolja az ember az ujjait, aztán ha adott ujját kell mozgatnia, akkor csak többedszerre sikerül neki. Idővel elkezdett új játékokat is kifejleszteni, aztán egy idő után odáig jutott, hogy az agya teljesen összezavarodott, és elfelejtett járni, mert nem sikerül jól mozgatnia a lábait.

Na, mit szólsz? Hülyeség, tudom, de gondoltam leírom, hátha tudsz kezdeni vele valamit. :)

2011. jan. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konverziós zavar, régi nevén hisztéria. Olvass utána, pl. olvass Freud-műveket a hisztériáról.
2011. jan. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!