Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Imádom a...

Ez mitől lehet? Imádom a tejet, kakaót, madártejet és minden ilyesmit, de egyik pillanatról a másikra rosszul lettem a kakaótól, és azóta se bírom meginni.

Figyelt kérdés
Szeretem az ízét, de ugyanakkor hányingerem van tőle. Egy ideig csak a kakaóval voltam így, tejet ugyanúgy ihattam. Aztán nem olyan rég óta már a tejet se bírom meginni.Úgy állok neki, hogy "jaj de fincsi" de egyszerűen nem bírom lenyelni, a hányinger kerülget tőle. Pedig az íze ugyanúgy ízlik. Már kakaót, tejet és madártejet se ihatok.Tejérzékenységre gondoltam, de azt nem értem, hogy először csak a kakaótól voltam rosszul a tejtől meg nem.
2011. aug. 6. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés, a kakaónál más anyagra lehetsz érzékeny, a tej csak ráadás. A tipped tehát jó lehet. Mivel tejfehérje is többféle lehet, (gondolj arra, hogy a tehéntej meg a bolti mesterséges, tejnek nevezett fehér lé köszönőviszonyban sincs egymással), nem tudni melyik összetevő ellen tiltakozik a szervezeted. Próbálj meg csarnokban valódi tehéntejet venni. Hátha kiderül, nem is kell lemondani kedvenceidről.
2011. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, az nagyon jó lenne (: Megpróbálom, nem is lesz nehéz, mert a mamámnál mindig házi tej van, ők csak azt szeretik (: Köszi a választ!(:
2011. aug. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!