Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérvétel minden betegséget...

A vérvétel minden betegséget kimutat? Az agybetegséget is vagy ha van valami agykárosodás?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen, és nincs semmi bajom az orvos szerint...

De mostanában nagyon fel tudom idegesíteni magam vagy ha valaki felidegesít alig birok lenyugodni.. szokott fájni a fejem is, van amikor már sírok mert annyira ideges vagyok és már nem bírom .... könnyen elfelejtek már dolgokat is..


A vérvétel minden betegséget kimutat? Az agybetegséget is vagy ha van valami agykárosodás?


2011. jan. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
persze, hogy minden betegséget kimutat a vérvétel, a ct, mri, röntgen, eeg, ekg meg hasonló szarságok, csak szemfényvesztésnek vannak ;)
2011. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ


és amit leírtam hogy mi a bajom ( hogy fáj a fejem, nagyon ideges vagyok, hírtelen leszek ideges...) ez mitől lehet?

2011. jan. 21. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi agykárosodásod nincs ne aggódj. az meg hogy hirtelen felidegesíted magad, ilyen a természeted. én is ilyen vagyok, és nincs agybajom :)
2011. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de én régen nem voltam ilyen, csak mostanába van ez, ( családi gondok voltak és ezt hozta ki belőlem)
2011. jan. 22. 12:42
 5/5 anonim válasza:
Nem történt valami mostanában, amely kiváltja? Ezek inkább neurotikus tünetek!Nem becsülöm le, mert az is betegség és orvost igényel, de nem agykárosodás! Az is lehet, hogy egyszerű kimerültség. Lehetne valamilyen hiány, Pl. magnézium, de ezt a vérvétel kimutatta volna. Szerintem keresd fel újra az orvost, aki fogja tudni, mi a gyógymód.
2013. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!