Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vérvétel kimutat 1 szem 10...

Vérvétel kimutat 1 szem 10 mg-s stanazololt?

Figyelt kérdés
Aza történet hogy elkezdtem vasárnap bevettem 1 szemet és hétfőre beteg lettem és elég gyakran vagyok beteg ezért elküldtek vérvételre :S:D kifogja mutatni?
2011. júl. 6. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ki. Ne legyél idióta, ne használj ilyen szarokat, csak ártasz magadnak vele. Még többet leszel beteg, hamarabb elpatkolsz. Kell ez neked pusztán azért, hogy egy darabig jobban nézz ki?!
2011. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
NEM
2011. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 clint ***** válasza:

nemhiszem. Vérvételnél sztem csak a betegséget próbálják kimutatni, nem azt, hogy mit tartalmaz, ez az egyik, a másik, hogy 12 óra mulva kiürül.

A hamadik, hogy nem hinném, hogy stanazolt vettél be, mert akinek van eredeti 10 mgos stanája az nem kérdez ilysmit.

2011. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mit értessz az alatt hogy 12 óra alatt kiürül? egyébként az 1. bekaphatja utálom az ilyen válaszolókat nem értenek hozzá csak pattognak én dolgom mit csinálok..
2011. júl. 6. 15:07
 5/17 clint ***** válasza:

semmit. Igazából 12 óra alatt elvileg a stanazol ki kéne ürüljön, bár a vérvétel attól kimutathatja simán, de csak ha azt keresik. HA nem alapvetően amiatt kerülsz korházba, mert szteroidokat ettél akkor a vérvételen semmi nem derül ki, én is voltam korházba így.

Az ezutáni hozzászólásom meg ha érted az, hogy nem hiszem, hogy igazi stanazol tablettáid lennének, több mint valszinű hogy valami hamisitvány aminek vagy csekély vagy semmi hatóanyaga nincs.

2011. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nem azt keresik, már pedig nem azt fogják, akkor nem mutatja ki a vizsgálat.
2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha meg akarod ölni magad akkor hajrá. de akkor már miért nem akasztod fel magad? az gyorsabb nem?
2011. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
faterom munkatársának a fia 19 évesen épp májelégtelenségben haldoklik... kb 1 hétig húzza még. szóval stanazolozhatsz teis nyugodtan :)
2011. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
am csináld. de tényleg. bocs h beleszóltam.. ne haragudj.csak már nem lehet kitörölni a válaszokat :\
2011. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 TOMAtm ***** válasza:

f*szságokat beszélsz,a ha valami májbajjal haldoklik az nem a stanától van ami egy eléggé veszélytelen szteroid.inkább metiltesztótól vagy valamilyen szennyezett anyagtól,amit a máj megfogott,a hülyegyerek meg nem vigyázott májvédőkkel magára.na mind1.

Kérdező:jól mondta Clint mester,a stanának 9-12 óra a kiürülési ideje a vérből,ezért szedik reggel-délben-este,akik szedik ugye...én neeem,csak mondom.

2011. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!