Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most úgy őszintén mi nem...

Most úgy őszintén mi nem rákkeltő?

Figyelt kérdés

Mi nem rákkeltő? Mert irogatják sok dologhoz hogy ez úgy rákkeltő az meg úgy de a mai világban a rádiósugárzás, a telefonok, az autók szennyezése...

Most akkor őszintén tényleg csak egy kis tanyán lehet egészségesen élni vagy ez mind csak kamu és egy városban is lehet egészséges az ember? Szoval ha nem tartózkodok sokat a városban autók körül akkor nem szagolom a dolgokat nem?


2011. jan. 23. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam. Még a krumpli is az... Minden az. Ha csak vizen és kenyeren élnél, egy hegy tetején, akkor is egészségtelen lenne az életmódod. :) Én egy faluban élek, de amikor bemegyek a városba, akkor sokszor megfájdul a fejem a zajtól, szmogtól, szóval valamennyire mégis jobb egy faluban. Tisztább a levegő egy kicsit. De teljesen mindegy hol élsz, a telefon sugárzása úgyis megöl. :)
2011. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért ez tulzás az első részéről hogy a telefon megöl mert azért annira nem gyakoriak a rákosok csak azt mondom hogy vigyázni kell mit eszünk meg hol élünk :)
2011. aug. 29. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem rákkeltő :D
2011. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

azért ez tulzás az első részéről hogy a telefon megöl mert azért annira nem gyakoriak a rákosok csak azt mondom hogy vigyázni kell mit eszünk meg hol élünk :)"


Túlzásnak is szántam azt a részét. Értsd úgy, ahogy gondolom. :D

2011. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
már bocsi kérdező, de igenis gyakoriak a rákos betegek. sajnos elég gyakoriak. és nem csak azon múlik, hogy faluban, vagy városban élsz-e, mert a rák úgy keletkezik, hogy mindennap kb. 10-20ezer rákos sejtet termel a szervezetünk!!! és kb. ennyi egészségeset is. és ha az egyik rákos sejt bejut a szervezetedbe, ( a legyengült immmunredszer miatt), akkor onnantól fogva úgy felszaporodik, hogy már csak kemo, és sugárterápia...sajnos az én apukámnak is hererákja volt, de Hála az Istennek, meggyógyult, mert idejében észrevette:)
2011. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!