Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most őszintén! Abba lehet...

Most őszintén! Abba lehet hagyni a speedezést?

Figyelt kérdés
Ha vki évekig használta, de nem vénásan, és csak havonta? Le tudja tenni csak úgy önerőből? Vagy kezelni kell? Tapasztalatokra is kiváncsi lennék. Csak őszintén, én nem fogok beszólogatni, nem vagyok olyan.
2011. márc. 23. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet szokni róla persze. Egyik ismerősöm orrán keresztül szippantotta fel, de ő is le tudott szokni róla külső segítség nélkül. Minden csak elhatározás kérdése.
2011. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi... Ismerősöm is ezt mondja, de azt gondoltam csak így nyugtatja magát. A drogokhoz meg nem értek.
2011. márc. 23. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:
A speed nem okoz testi függőséget, csak lelkit. Magyarul, ha abba akarod hagyni, akkor abbahagyod, és annyi. Ha meg nem, akkor nem. De nem fog remegni utána, meg ilyenek. Ez nem heroin.
2011. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hisz nem is függő,ha csak havonta csinálja. Persze ha csak AKARJA.
2011. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak nemrég ismerkedtünk meg, szóval nemsok mindent tudok róla. Mondjuk normális életet él, a suli mellett van mhelye is, csak így jár bulizni már évek óta.
2011. márc. 23. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam régen sokat bulizni, volt h évekig hétvégente buliba csináltunk ezt-azt(sp,ex,fű). Nem lettem függő, simán abbahagytam, nem kellett semmi segítség. Ha tényleg akarja ő is abba tudja hagyni. Főleg ha oka van rá, pl. Te, ha jól gondolom:))
2011. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát spanom ha egyszer elkezded nem sok esély van rá
2013. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!