Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már eltörve valamid?...

Volt már eltörve valamid? Hogy törént?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez nekem való kérdés :D 3 ujjam volt törve. Az egyik röplabdázáskor, a másik kosarazáskor, a harmadikra pedig rácsuktam az ajtót (na az vicces volt). Ezen kívül volt még törve mindkét csuklóm éle (idegességemben mindig a falat ütöm), és az állam (autóbaleset). És lehet hogy kiskoromban volt valami repedés-féleség a térdemben, mert ráestem, és tudom hogy egy hónapig sántikáltam, de azzal nem mentem orvoshoz. Asszem picit törékenyek a csontjaim XD
2011. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem régen a combnyak csontom. Kutyánkat sétáltattam, közeledett felénk egy ideggyenge kis öleb őrjöngve. Kutyám kirántott az úttestre, elzuhantam, hívtam a mentőt és 2 óra múlva már műtöttek. 3,5 hónap betegállomány, de túl vagyok rajta.
2011. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkarom és csuklóm tört el, egyszerre.

Elestem..


kb 10 éves lehettem

2011. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem kosarazáskor tört ki 2 ujjam...1 játék közben (kiskoromban verekedőset játszottunk)...aztán lábujjam 2szer, mikor elestem, + rosszul léptem.

Bordám, mikor rámesett 1 10kilós bőrönd.

2011. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jobb csuklóm, (leestem kicsi koromban egy emeletes ágyról)a bordám, orrom, (Megtámadtak a

Havanna lakótelepen) lábujjam kétszer is, (mezítáb lefekvés elött belerúgtam az ágy lábába, és a munkahelyemen ráesett egy gépalkatrész)a bal kezemen a kisujjam, (üzemi baleset) bal csuklóm, elcsúsztam foci közben.

2011. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

12 éves koromban biciklivel estem egy hatalmasat, eltört a könyököm. Hat hát vállig gipszben volt a karom.


17 éves lehettem, amikor otthon egyszerűen kibicsaklott a lábam a papucsból. Na ez röhejesnek hangzik, de két lábközépcsontom tört el, és ezúttal is hat hét gipsz lett a következménye a "bénaságomnak".

2011. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Kb 12 éves lehettem, amikor focizás közben elvesztettem az egyensúlyomat. Az eredmény, hogy a bal kezembe mind a két csont eltörött, nyílttörés... Drótot kaptam, amit 3 hónapra rá kivettek, illetve alap 6 hét gipsz... 5 és fél éve, volt azóta nem nagyon tudok nagyon támaszkodni, fekvőtámaszt stb nem tudok normálisan végezni...
2011. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kis lábujjam tuti volt 2x. Volt zúzódva a csuklóm (ráestem, fogam is letört, ill. kimozdult az összes első).


22 évesen a lábfejemben sikerült eltörni az egyik csontot, de nem mozdult el. Rágyújtottam a koleszban, de az öngyújtó kiesett a kezemből és leesett a lépcső korlát mellett az alattunk lévő szintre. Én meg leszaladtam érte papucsban és a lépcsőn alám fordult a lábam. El sem hittem, hogy eltört, amikor másnap este elmentem vele a dokihoz :)

2011. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!