Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvajáró vagyok. Mi ilyenkor...

Alvajáró vagyok. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta felkelek éjszaka, jövök-megyek, rendezkedek, a szemem nyitva, kérdésre válaszolok, sőt állítom, hogy nem alszom, reggel pedig semmire nem emlékszem. Már félek magamtól.
2011. jan. 30. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvos... ha minden igaz, akkor vannak alvásvizsgálatok, ami után megtudják állapítani veled mit tudnának tenni, hogy ne járj alva éjjel!

Viszont fura hogy válaszolsz kérdésekre! Nem lehet hogy tényleg ébren vagy, csak olyan fáradt vagy, hogy másnap nem emlékszel?

2011. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem vagyok ébren, és mindig ugyanazokat a dolgokat csinálom a párom elmondása szerint: megnézem, hogy a gyerek alszik-e, mosdó, ajtó be van-e zárva, szigorú sorrendbetartással. ???
2011. jan. 30. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Kötöztesd magad az ágyhoz,ha "mennél alvajárni" és nem tudnál elmenni,lehet,hogy felébrednél,de lehet,hogy ha pl:1 hétig így aludnál,leszoknál róla!

Régi "gyógymód"!

2011. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De akkor hogyan tudod, hogy mit szoktál csinálni, amikor felkelsz?

Éjjelente fel szoktam kelni, és kimegyek WC-re, bár ez nem minden este történik meg. reggel nem nagyon emlékszem, hogy felkeltem-e az éjjel.

2011. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Régen a szüleim számoltak be róla, mostanság a párom.

Egyikük se kamuzós.

2011. jan. 30. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!