Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szereztem egy égési sérülést,...

Szereztem egy égési sérülést, körülbelül egy hete. A seb elszíneződött, sötét színű. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval mikor megégettem magam hamar egy óriási hólyag képződött rajta, ami pár nap alatt lelohadt, de a belsejében gennyedzést nem nagyon tapasztaltam, csak azt, hogy sárgás volt és véres. Pár napja pedig nagyon besötétedett, ronda lilás-barnásra. Bevallom, nem kezeltem semmivel, még csak nem is hűtöttem. Viszont egy ujjal sem értem hozzá.
2011. febr. 3. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék megmutatni. Én is napokkal később mentem egy kis égéssel a balesetire, mert elrángattak, pedig én azt hittem majd csak elmúlik nem nagy szám, aztán meg csak csodálkoztam, hogy leszedték azt a hólyagos izét a tetjéről, aztán kitisztították, (azt hittem a szemem kifordul) még tetanuszt is kellett kapnom, pedig nagyon tiltakoztam, és utána otthon is kötöznöm kellett, meg kamillával áztatni és a "pörköt" mindig leszedni egy párszor egy nap. egy kábé másfélszer másfél centis égéssel. Miután voltam viszont pár nap alatt teljesen meggyógyult előtte meg alig haladt valamire.
2011. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztk-ban az általános sebészet szakrendelést erre találták ki.Ahelyett hogy a neten keresel választ a "betegségedre" inkább menj el orvoshoz! Te sem gondolod komolyan hogy bárki tanácsot fog adni, mondjuk: -nincs semmi gond nyugi, ez természetes...- aztán egy hónap múlva meg amputálni kell a karodat egy baktériumos fertőzés miatt,mert elhitted amit a netem válaszoltak neked!!!

Menj dokihoz!Megnézi, lekezeli, esetleg kitisztítja, beköti és kész!Az a pár óra várakozás megéri az egészséged érdekében! Nem?!

2011. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokért!:)
2011. febr. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!