Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sokat alszom! Ez lehet...

Túl sokat alszom! Ez lehet betegség is?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat alszom! Ezt a sokat úgy értem, hogy napi 12 órát. Ezt nagyon soknak érzem mivel 8 órának elégnek kellene, hogy legyen. 19 éves vagyok bírnom kéne! Semmi megterhelő dolgot nem csinálok. Suliba megyek és ennyi. Lehet, hogy az a baj, hogy képtelen vagyok elfáradni? Vagy a semmittevés sokkal fárasztóbb? Reggelente fejfájással ébredek. Egyszerűbb felsorolni azokat a porcikáimat, amik nem fájnak! Hallottam valahol, hogy ez akár betegség is lehet igaz ez? Vagy mit kéne csinálnom, hogy normálisan tudjak élni és ne az legyen mindig, hogy fáradt vagyok!
2011. febr. 7. 14:08
 1/5 anonim válasza:
jó lenne, ha sportolnál valamit, de előfordulhat hogy vashiányod van.
2011. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, ad beutalót laborvizsgálatra.
2011. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Multivitamin tabletta!
2011. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lézer Anton ***** válasza:

Az életmódváltoztatás szerintem mindenképp jót tenne: sportolj rendszeresen. Nekem évekig ugyanez volt a problémám, punnyadtam a kollégiumban és tanultam.

Ugyanakkor mint leírták, egy laborvizsgálat hasznos lehet, hátha más jellegű probléma (is) áll a háttérben.

2011. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valaki234 válasza:
Talán túl keveset mozogsz, vagy vitaminhiányod van.
2011. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!