Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit adjak a lányomnak hogy...

Mit adjak a lányomnak hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés
még péntek délután leesett az emeleti lépcsőről, 2 orvosnál is voltam vele mind a 2 azt mondta hogy semmi baja, de ő szédülésre meg hányingerre panaszkodik. Mit adjak neki hogy jobban érezze magát?
2011. febr. 7. 19:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, mikor jelentek meg a szédüléses , hányingeres tünetei??Péntek óta tartanak, vagy most jelentkeztek??
2011. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

még 1 orvoshoz el fogom vinni ha az se tud semmit se mondani akkor beviszem a legközelebbi ügyeletes kórházba

nagyon féltem :( nem szeretném hogy komolyabb baja legyen

nekem csak ő maradt :S

2011. febr. 7. 20:01
 13/23 A kérdező kommentje:
péntek óta tartanak
2011. febr. 7. 20:01
 14/23 A kérdező kommentje:
iskolába már ma se engedtem el, nem hagyom hogy bkvzzon amég nem mondanak valamit az orvosok
2011. febr. 7. 20:02
 15/23 anonim ***** válasza:
hívd fel első körben az ügyeletet, mondd el pontosan, mi történt, hogy leesett, szédül, hányinger, stb!!
2011. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Dr. Dav ***** válasza:

Habár úgy gondolom, nincsen agyrázkódáson kívül más baja a lányának, szerintem sem ártana egy kórházi megfigyelés. Egyszerűen nem tudom megérteni azokat, akik hazaküldik... na mindegy, forduljanak még egy orvoshoz, nyugodjanak meg, ha baj lett volna, azt a CT minden bizonnyal kimutatta volna.

Kérem, kérje meg lányát, hogy mesélje el, mi történt. Mennyire megy neki? Emlékszik tisztán? És az esés után? Eszméletét vesztette?

Jobbulást kívánok lányának:

Dr. Dav

2011. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
kezdjük ott hogy a lépcső is ugyan olyan járolappal van burkolva mint a padló, reggel kérdeztem tőle hogy hogy "sikerült" megcsúszott és úgy esett le nem vesztette el az eszméletét, mindenre tisztán emlékszik, és beszédével sincs gond
2011. febr. 7. 20:17
 18/23 Dr. Dav ***** válasza:
Mi újság?
2011. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
elvittem még 1 orvoshoz az azt mondta hogy belehetne vinni korházba de ha eddig nem lett semmi baja akkor már nem is valószínü hogy lesz,
2011. febr. 8. 16:42
 20/23 Dr. Dav ***** válasza:

én is így gondolom:)

És hogy döntöttek?

2011. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!