Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a mandulámon egy fehér...

Van a mandulámon egy fehér valamicsoda, nem tüsző, akkor ez most mi, meg hogy nőtt oda?

Figyelt kérdés

A jobb mandulámon van ez a valami. Elég kellemetlen ízű is tud lenni, bár nem érzem, csak ha piszkálom kicsit a nyelvemmel. Voltam vele orvosnál, mert tüszős mandulagyulladásra gondoltam, de az orvos azt mondta, hogy nem, ez nem az. Ez csak van, majd elmúlik. Írt fel rá Mebucaint, és ennyi történt.

Mindenesetre már három-négy napja ott van, de hogy minek?!

Nektek nem volt ilyenetek? Ha volt, akkor mikorra múlt el, és mi volt ez???


2008. jan. 29. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet akár gomba vagy egyszerűen vmi emésztési dolog is okozhatja.
2008. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez gomba. Én is pont ezzel küszködök. nekem mindig visszatér és a jobb mandulámat veszi célba. Én ecsetelem Glycoszeptel. Egyszer már volt és az elmúlasztotta! Nekem az antibiotikumoktól jön ki mindig.
2008. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jujj,bocsi! nem vettem észre,hogy ezt már majdnem egy éve irtad ki!:D xd Remélem azért,hogy azóta elmúlt!:D Bocsi!:D
2008. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!