Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek van tanácsa? úgy...

Valakinek van tanácsa? úgy két hete nagyon fáj a gyomrom, kellemetlen érzés, olyan mintha egy kő lenne a helyében + hányinger, rosszullét

Figyelt kérdés
vagy kétszer volt az elmúlt 3és fél évben gyomorhurut szerűségem. a napokban elkezdtem szedni féregtelenitőket (orvos felirta), és az éjjel semmit sem aludtam. szörnyen hányingerem volt, nagyon rosszul voltam, és egyik percben izzadtam mert melegem volt, másikban dideregtem, harmadikban égett az arcom. ez vajon a féregtelenitő miatt van vagy kiújul a gyomorproblémám? (amit mellesleg a gyomorideg érzéshez hasonlitanék).
2011. febr. 10. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a stressz ment a gyomromra. Nagyon-nagyon fájt. Már a kilyukadást is elképzeltem, hogy lehet, hogy már ott tartok, és menten végem. Amiért nem mentem orvoshoz: előző évben is így volt és olyan gyógyszert kaptam, amitől csak rosszabb lett és kórházba kerültem. Vagyis féltem a háziorvos által felírt gyógyszertől. A lényeg: ami nekem segített, és azóta is csak köszönettel tartozom ennek a szernek: Aktív balzsam.

Interneten rendeltem, meg lehet enni, és hatásos.

Azóta már a családomban is ajándékozgattam, az ágyam mellett is van, az irodámban is, a fiamnak külön, anyumnak, barátnőmnek... és most akarok venni a táskámba is, hogy bármikor kéznél legyen. Ugyanis fejfájásra, fogfájásra is hatásos.


Ez az egész gyomorprobléma nekem évente kiújul, és a stressztől. Év végére szokott tetőzni.

2 hétig ettem ezt a balzsamot. Nekem ez segített.

2011. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én ha izgulok vagy stresszelek valamin, menten görcsöl a gyomrom, hányingerem van, meg rossz közérzetem:S
2011. febr. 10. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egyfolytában így van? vagy vannak időszakok, amikor nem érzed, vagy nincsenek ilyen tünetek? Huzamosabb ideig ezt nagyon nehéz elviselni!

Ezenkívül még ajánlom neked a grapefruit-mag kivonatot, és a vitaminokat. Én vitamincsomagot szedek, 1000-2000 c-vitaminnal. Ha rossz a közérzetem, gyenge vagyok, akkor ezek biztos, hogy kihoznak a mélypontról.

Lelki dolgok okoznak fizikai rosszullétet és fájdalmat. Van egy olyan könyv, aminek ez a címe: Betegnek érzem magam, de nem tudom, hogy miért?

Én már ezen is túl vagyok:)))

2011. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen ez a könyv? egyébként valóban nehéz elviselni, az utolsó korházba kerüléstől (ami kb másfél - két éve volt), kb egy hónappal ezelőttig abszolút jól éreztem magam... kivéve ha stresszeltem valamiért, na az mindig visszahozta a rosszullétet. azt is hozzáteszem, hogy sokat alszom, és ha véletlenül korábban felébredek, vagy felébresztenek akkor máris megérzi a gyomrom, és szar a közérzetem:S
2011. febr. 11. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lelki-idegi dolog lehet a panaszok hátterében,szerintem van olyan dolog az életedben amit nem tudsz "megemészteni"és ez okozza a problémáidat.Addig nem is szűnik meg a panasz amíg felül nem emelkedsz a problémán.szívesen boncolgatok veled
2011. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
November óta küzdök én is hasonlóval, le is fogytam hat kilót,és nekem se nagyon volt/van étvágyam. Szerintem próbálkozz citromfű-teával,nekem bejön,amikor ilyen panaszaim vannak.
2011. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát valóban van olyan amit nem tudok megemészteni.
2011. febr. 15. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!