Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék a lehető...

Hogyan élhetnék a lehető legegészségesebben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Remélhetőleg nemsokára, 1-2 éven belül lesz saját keresetem. Onnantól kezdve én döntöm el mit eszem, mivel mosakodom stb.


Szóval addigra összeszeretnék állítani egy egészséges "listát". Ami a következőket tartalmazná:

-táplálkozás

-tisztálkodás

-öltözködés


Talán ez a három dolog a legfontosabb. Érdekelne, hogyan lehetne ezekből a legkevésbé mérgezőket beszerezni. Olvasgattam az interneten, de nem igazán tudom eldönteni, melyiknek lehet hinni. Szívesen fogadok pártatlan cikkeket, amik nem egy másik terméket reklámoznak, olyan oldalt ahol tippek, receptek vannak leírva, ahol bemutatja melyek a legszennyezettebb gyümölcsök/zöldségek%ételek és hol érdemes vásárolni.

Fontos, nem fogyókúrázni akarok, hanem a lehető legegészségesebb ételeket fogyasztani.

Mozgás terén nem hiszem, hogy szükségem lenne tanácsra, de azt is szívesen fogadom.


Úgy gondolom, ha elüt a busz az rendben van. De ne én mérgezzem, öljem meg magam.


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. febr. 13. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Keress bio boltot a környékeden és mindent ott vegyél.De azon ne lepődj meg, hogy hamar meggondolod magad ha csak nem keresel havi fél misit, mert a bio dolgok kb 3x annyiba kerülnek mint egy normál.

Ne tömd magad multivitaminnal, mert azzal többet ártasz mint használsz, inkább egyél változatosan.És ne dőlj be minden hónapban a legújabb őrületnek, hogy épp mi káros, mert ha jobban körbenézel egyik nap káros a zsír másik nap egészséges.De ez csak egy példa.


Sok sikert.

2011. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2011. febr. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!