Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez tényleg igaz? Hogy élhetnék...

Ez tényleg igaz? Hogy élhetnék liszt nélkül, szinte minden kajához kell?! O. O

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 14. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Már miért kéne minden kajához? Én ugyan csak a fogyókúra miatt nem eszem kb 3 éve. semmi liszteset. és mégis eszem, ugyanis a legtöbb kajában nincs liszt.
2011. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, hogy mennyi igaz belőle. Viszont nem lehetetlen liszt nélkül élni, kérdezz meg egy lisztérzékenyt.
2011. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Héhé nem úgy értettem!!! És nem ez volt a lényeg. A cikkről mi a vélemény?
2011. szept. 14. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát maradjunk annyiban, hogy ezen a honlapon a cikkek fele nem kissé van felfújva. Van igazság a legtöbben, de azért túlzásokba se szabad enni.

Szerintem valakinek nagyon jó bevétele van ebből az új mániából...

Ugyan nem kell lisztet liszttel enni, de elsősorban nem emiatt fogsz felfordulni pl. két hét múlva.

2011. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
XD csak hirtelen meglepett a dolog :) Mert azt mondogatják, éljünk egészségesen, de akkor semmit se ehetünk! XD
2011. szept. 14. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igaznak tartom, és nem is eszem gabonát már 2 éve.

És gabona nélkül is lehet teljes életet élni. :D Sőt, mondhatnám úgy is, h gabona nélkül lehet igazán teljes életet élni...

2011. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A honlapot dicséret illeti! Főleg a kozmetikumokról amit ír, azt érdemes lenne mindenkinek elolvasni és utána bebattyogni a fürdőszobába, megnézni, hogy mit is kenünk magunkra minden nap... Én nagyon hálás vagyok az oldalnak, hogy most már egészséges kozmetikumokra cserélhettem le a hagyományos készletet.


Vissza a témához: a liszt szerintem önmagában nem káros, csak tudni kell mértéket tartani, mint mindenben. Ez mindenre igaz recept.

2011. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2011. szept. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!