Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csak az inzulinszintem...

Ha csak az inzulinszintem magas, a vércukrom jó, akkor is második típusú cukorbetegségem van? PCO-m is van.

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, de nem vagyok járatos benne.

A PCOS egy tünetegyüttes, endokrinológiai probléma, nem nőgyógyászati. Valószínűleg ez okozza az inzulinrezisztenciádat.

2011. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ui: cukorbetegség esetén pont hogy nem termel elég inzulint a szervezet, ami lebontja a cukrot. A tied meg túltermel, aminek a következménye viszont lehet az, hogy kimerül és egyszer csak nem termel tovább vagy eleget. Akkor jön a cukorbetegség. Ha jól értelmeztem, amiket hirtelen átolvastam a neten.
2011. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


[link]

Van rá diéta, ezen a portálon megtalálod, az életmód menüpontban.

2011. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az inzulinom 0 perc: 22,70

120 perc: 48,75.

A vércukrom: 0 perc: 5,6

120 perc: 4,9


Az inzulinrezisztencia, és a második típusú cukorbetegség között mi a különbség?

Elkezdtem diétázni, mert sajnos túlsúlyom van, ha sikerül lefogynom rendeződhetnek a dolgok?

2011. febr. 14. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem már cukorbeteg diétát kell tartanod,mert ez az első lépcső a 2.típúsúhoz:( Nekem is ez van,de már együtt élünk boldogan:)

2011. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!