Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szárad ki ennyire...

Miért szárad ki ennyire brutálisan a kezem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, soha az életben nem kellett krémezni a kezem! Ezen a télen, kb. 3 hónapja be kell kennem minden nap 2-3 alkalommal legalább. Szinte már fizikai fájdalmat érzek ha kimarad egy nap.
2011. febr. 14. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok én is, bár nekem már tavaly télen is kiszáradt a kezem...mondhatni a hám réteg kiszárad megrepedezik és ki"szálkásodik"..körömvirág kenőccsel teszek ellene naponta 2 naponta esténként bekenem...nekem ez valamennyire beválik, csak figyelj, hogy (mivel ez nem egy gyorsan felszívódó kenőcs, mert igen zsíros) éjszaka ne kend bele semmibe...remélem neked is javít a helyzeten :)
2011. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
éna Baba krémet ajánlom ! ja meg a tesco sajátmárkást valami kék fehér dobozos ! Az a tutti ! Ja és nem is drága ! probáld ki és ha nem gond dobj egy választ !
2011. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!