Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt mondta engedjem el magam,...

Azt mondta engedjem el magam, túl komoly vagyok. Hogyan lehetek lazább és komolytalanabb?

Figyelt kérdés
Voltam csontkovácsnál, aki azt mondta nem lazítok, mindent komolyan, túl felelősségteljesen csinálok. Ilyen a természetem...de megpróbálnék változtatni. Viszont mi a helyzet azzal a tétellel, hogy "fogadd el olyannak önmagad, amilyen"?? Akkor most fogadjam el magam, vagy változtassak?...
2011. febr. 17. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor most kinek van igaza? A csontkovacsnak? Vagy a tételnek? Te mit mondasz?

Probalkozz meditacioval. A legjobb modja, hogy az ember megismerje onmagat es tudjon onmagatol donteseket hozni, neha akar olyanokat is amik ellentetben vannak masok velemenyevel. Boldog vagy? Szereted onmagad? Ezek a fontosak, nem az hogy tudsz-e lazitani vagy sem.

Vagy nincs igazam?

;-)

2011. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!