Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hülye voltam, és koffeintúlada...

Hülye voltam, és koffeintúladagolásom van, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:20
1 2 3
 11/22 poiu ***** válasza:
Ne parázz, semmi bajod sem lesz. 2,5 l kólában (Classic, ugye?) kicsit több mint 200 mg koffein van. Ez annyi, mintha 2-3 presszó kávét ittál volna. Nem kevés, de elmúlik egy óra alatt a hatása. Ha parázol, akkor napokig nyugtalan leszel, de ez már nem a kólától lesz. Ha ez az élmény elég volt ahhoz, hogy ne igyál többet, akkor megérte :-)
2011. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2,5 litertől?Nálam annyi kell egy jó ebédhez.:S
2011. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Zero Coca Cola volt, amúgy köszönöm a válaszokat, most már nem remegek, csak iszonyat fáj a fejem, meg émelygek. Hát egy ideig biztosan nem lesz több kólázás ! :D
2011. febr. 20. 15:26
 14/22 poiu ***** válasza:
Hát azért kérdeztem, hogy Classic-e? Ezennel tudományosan bizonyítottad, hogy a kóla akkor is szar, ha nincs benne koffein (valamint, hogy önszuggesszióval mérgezési tüneteket lehet produkálni :-).
2011. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ez komoly?O: pedig iszonyatosan rosszul voltam tőle:O nagyon megijedtem. jézusom, mi lehet egy kólában?
2011. febr. 20. 17:23
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A Coke Zero-ban VAN koffein!

Csak a cukor helyett van édesítőszer.


Coke Zero contains 2.88 mgs of caffeine per fluid ounce (9.72mg/100mls).

2011. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

LOL kólától nem lehet túladagolásod, ebben a 2,5 literben sincs annyi, mint egy erősebb feketében, ne viccelj. Nem drogoztál mellette ember? :D

Egy szó mint száz, ez nem a kólától van. Ha meg szerinted igen, többet ne kólázz. Eleve ártalmas.

2011. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem drogoztam, de olyan voltam,mint aki fel van turbózva :D csak aztán remegtem meg émelyegtem, nem volt vicces annyira utána:D de én minden sz*rt megszívok, már nikotinmérgezésem is volt vízipipától, szóval én ilyen túlérzékeny szervezet vagyok...:D najó nem biztos, hogy nikotinmérgezés, csak az ezredik szén után elájultam, és elkezdtem rángani.
2011. febr. 21. 11:06
 19/22 anonim válasza:
szerintem a hasfájás émelygés csak a nagy mennyiségtől van, nem pedig a koffeintől, szerintem hamar átmegy rajtad ne ijedj meg!:)
2011. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de én általában 2,5 litert simán megiszom vacsorához. Plusz napközben teázom, kávézom is.
2011. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!