Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A stressz miatt állandó...

A stressz miatt állandó hányingerem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvosnál már voltam, de ő mindig mondja, hogy ez csak a stressztől van, meg az állandó magamra figyeléstől (hipochonder is vagyok). Mindig csak azt mondja, hogy vegyek be magne b6-ot, majd jobban leszek.. Ti mit ajánlanátok?
2009. febr. 14. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos ezt mondja... Én nem vagyok orvos, viszont hasonló gondokkal küzdök. A sport nagyon sokat segít ám!
2009. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a magne B6 az télleg segít, de az csak a gyomrodat hozza helyre, a stresszből nemfog kihozni. Próbáld meg felmérni, hogy a stressz mitől lehet, és ha meg van, akkor azt újra gondolni, hogy miért is stresszel miatta.

Amúgy meg az agyad irányít mindent, ha jó a kedély állapotod és télleg jól érzed maad, akkor kevésbé leszel beteg.

Alkoholt szoktál inni? nem fél liter borra vagy pálinkára gondolok, hanem hogy 1 pohár bor vagy sör, vagy egy kupica pálinka. Héten egyszer érdemes inni.

2009. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyal citromfu teat, az idegeidre is jo hatassal van es a gyomrodra is.

De celszeru lenne egy pszihologus segitseget kerned es akkor elmulna minden. Tudod.....minden testi tunet a lelked problemajat vetiti ki! Amugy nyugi, rendben lesznek a dolgaid.

2009. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A stressz nem játék. Éppen ebből írom a szakdolgozatomat. Ha így folytatod, akkor nem kell majd a hipochondria, lesz bajod anélkül is.

Rengeteg-rengeteg betegséghez vezethet.

Próbálj stresszoldó technikákat alkalmazni, de ezt neked kell kitalálnod, hogy neked mi válik be. Lehet ez sport, akármilyen hobbi, stb...

2009. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huha, ezzel ne jatszal! Gyomorfekelyed nincs meg? Mar hanysz is a stressztol, nagyon-nagyon veszelyes! Meghogy Magne B6 nem igaz, mindenre ezt ajanljak mar. Mitol stresszes az eleted, csaladod, munka, lelki terror...

Milyen korulmenyek kozott elsz? Probalj nyugalmas eletet biztositani magadnak, mert nagyon-nagyon veszelyes a stressz, az en anyukam lenyelte az osszes problemajat, sajnos, es volt 3 gyomorfekelye, ezek nem adtak jelet magukrol. Es a fekelyek elrakosodtak, meghalt gyomorrakban. Sajnos nem valtoztatott a lelki terroron amiben eltunk otthon apam miatt.

Neked a stressz mentes elet kell, es nem magne B6!!!!!!!

2009. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszadó rendesen rám hozta a frászt...

ha nem lenne stresszes az életem, akkor én sem lennék stresszes. jó körülmények között élek, csak sajnos vannak problémáim. de gondolom az mindenkinek van, csak én nehezebben oldom meg..

2009. febr. 14. 14:27
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és gyomorfekélynek vannak tünetei, mondjuk állandó éhségérzet, nehéz emésztés. na nekem ezek közül egyik sincs.
2009. febr. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!