Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Milyen orvosho...

Mitől lehet ez? Milyen orvoshoz kellene ezzel fordulnom?

Figyelt kérdés
Pár hete észrevettem az nyakam és az állam találkozásánál 2 csomót...eleinte ahogy megnyomtam fájtak majd a fájdalom elmúlt de a csomók ottmaradtak. Nemrég találtam megint 2 csomót a tarkómon és ugyanígy nyomásra fáj.
2011. febr. 21. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ezek nyirokcsomó duzzanatok. A lányom kb. 15 éves lehetett, amikor anyakán két nagyobb dudor keletkezett. Azt hittem beleőrülök, egyből a legrosszabbra gondoltam. Elvittem egy sebészhez, közölte velem, ezek ki nem kezelt mandullagyuladások következményei, sebészi beavatkozásra nincs szükség. AJánlotta, hogy a háziorvosunk adjon a gyereknek pár penicillin injekciót, amitől a gyulladás valóban elmúlt és a duzzanatok is.
2011. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először a háziorvosodat keresd meg neki tudnia kell milyen irányba küldjön, most itt sok tippet írhatnék, de a háziorvos az első.

Egyébként zsírcsomónak tűnik ahogy leírtad, de nem látom így csak találgatok.

Jobbulást!

2011. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs rossz, vagy gyulladt fogad? Első voltam.
2011. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háziorvos nyirokcsomóra gyanakszik...adott rá antibiotikumot ami a második szem után kiütött és most tiszta kiütéses vagyok...állítólag penicillin allergia. Ma megkaptam a második injekciót, hogy mire nemtudom mert nemmondta. Holnap megyek vérvételre talán abból tőbbet tud majd mondani:/
2011. febr. 21. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!