Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy pajzsmirigy túlműkö...

Lehet hogy pajzsmirigy túlműködésem van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
erős szívverés,fáradékonyság.A torkomban amikor nyelek érzek valamit. enni nem eszek valami sokat mert nincs étvágyam.vékony vagyok. nem tudok hízni. voltam EKG-n mert begörcsölt szívtájékon valami(gondolom izom)de a szívemmel nincsen komolyabb baj és a kardiológus mondta hogy csináltassak teljes vérképet és a TSH-t nézessem meg mert lehet a pajzsmiriggyel van valami. lehet hogy pajzsmirigy túltengésem van és azért vagyok ilyen vékony? 175cm/50kg. 18/F
2011. febr. 23. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Itt elég jól le vannak írva a tünetek és egyéb infók.


Egy teljes vérkép lekérése mindenképp ajánlott lenne, menj el a háziorvosodhoz, és kérd tőle a beutalót rá, a TSH-ból már látják, hogy a Te esetedben beszélhettek-e túlműködésről, vagy máshol kell keresni a tünetek okozóit.

2011. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!