Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy túlműködésem van,...

Pajzsmirigy túlműködésem van, metothirint szedek rá.3 hónap alatt híztam 6 kg-t. Mi baj lehet belőle, ha csak úgy abbahagyom a gyógyszert? Félek, hogy elfogok hízni!

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok gyógyszernek van mellékhatása ami hízást okoz. Ha nem kezdesz el sportolni és diétázni akkor majd megnő a vérnyomásod, ritmustalan lesz a szíved, ödémád lesz, így majd ezekre is kapsz gyógyszert amiktől még jobban hízni fogsz. Ez egy ördögi kör. Ha szedned kell akkor ne hagyd abba, de az életmódodon változtass mindenképp!
2010. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmiképp ne hagyd abba. min 1 évig szedni kell! Akkor a legnagyobb az esély a gyógyulásra. Én 14 hónapig szedtem, nekem annyi kg jött fel, ami le is ment a betegség alatt, aztán megállt.
2010. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!