Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet penicilinre vagyok...

Lehet penicilinre vagyok allergiás, vagy valami más élelmiszerre, tusfürdőre, öblítőre mosóporra?

Figyelt kérdés

1 hónapja kb megvoltam fászva,orrdugulás,erős torokfájás,a megfázásra kaptam antibiotikumot

Kb azóta a szemeim alatt piroskás a bőr..nem fáj meg semmi csak mikor a tükörbe nézek idegesít..Reggel amikor felkelek nem piros délutánra bepirosodik..De nem fáj,nem viszket semmi.

A kezeim is elég szárazok(a karom,nem a kézfejem).

Férfi baba tüsfürdőt használok.Kenni nem szoktam magamat,igazából a szemem alatti pirosodás idegesít:)

Mi lehet ez?? :)


2011. febr. 24. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ki van száradva a szemed. Használj Visin szemcseppet.
2011. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a szemhéjam,hanem a szemhéjam alatti rész!
2011. febr. 24. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor passz.
2011. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a hideg miatt.

Vagy kezdetleges ekcéma, régen nálam is így kezdődött, ma meg már gyógyszert szedek rá, és napi 1-2 óráig be kell kennem a kezeimet tiszta szteroidos krémekkel.. :S Különben olyan ronda, hogy szinte rohad... Amikor nem foglalkoztam vele, még büdös is volt, szóval tényleg rohadt.. :SS undorító :S


16/L

2011. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!