Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy megrázó élmény okozhat...

Egy megrázó élmény okozhat gyengeséget, remegést több napig is?

Figyelt kérdés
Mintha elszált volna az erőm, főleg a lábakbol. Vagy egy pohár emelésnél kézremegést? Egy amúgy is gyenge testalkatnál. Esetleg milyen más mozgásszervi, idegrendszeri betegség okozhat ilyet? Mit lehet tenni?
2011. febr. 28. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez biza nem ritka. Ez a stressz hatása. Akik folyton szoronganak, idegeskednek, vagy ha hirtelen sokk éri az embert akkor kiszalad az erő az ember lábából néha hasmenés szédülés is párosulhat hozzá. De ha elmúlik a sokk és megoldódik az ügy vagy az ember kezelni tudja a problémáját ez elmúlik.
2011. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen a sokk okozhat ilyen tüneteket. A gyengeség mellett az étvágytalanság is megjelenhet. Ha van időd, és nem múlik akkor felkereshetsz egy neurológust. Nem kell mindenféle gyógyszereket beszedni, csak ő diagnosztizálni tudja, hogy valóban a sokk okozza vagy valami komolyabb dolog. egyébként azt mondják, hogy az ilyen dolgok alattomosan nagyon sokáig keserítik meg az életed.
2011. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sőt még állandó magas vérnyomást, pánik betegséget, szívritmus zavart is okozhat! Én is egy ilyenen próbálom szerintem túltenni magam! Azt mondják hogy kerüld azt a stressz helyzetet ami kiváltja, járj el úszni, futni, bicózni stb... ami kikapcsol. Ilyenkor a szervezet olyan anyagokat termel ami segít ezen! Ami fontos ne szedj nyugtatókat meg semmi ilyet mert nem egyszerű leszokni róla! Vannak nagyon jó homeopátiás dolgok Sedatif PC ez nekem használt!
2011. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!