Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomor- és bélbetegségek + a...

Gyomor- és bélbetegségek + a marihuána? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek gondok kezdtek lenni a gyomrával, később kiderült, hogy hasnyálmirigy gyulladása van. Nem szokott rosszul lenni, csak néha. A barátja füvezik (valljuk be nemnagy cucc, énis kipróbáltam, nemnagy dolog) és szoknak hétvégén néha együtt "tépni". Figyelmes lettem arra, hogy mindig hétvégék után panaszkodik arra, hogy fáj a gyomra, és gyanítom, hogy ebben közrejátszik a mariska. Nos, egyre több hétvégén "tép" és már kiderült hogy candidája is van. Tudom hogy néhány betegségre nemrossz hébe hóva elszivni egy dzsoját, de pontosan azt szeretném tudni hogy a hasnyálmirigy gyulladást és candidát ronthatja e még az hogy a csaj füvezik. Mert ő váltig azt állitja, hogy nem.
2011. márc. 2. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
gyulladásos (bél)betegségekre a legrosszabb ha cigizel... szal igen nagyon is elképzelhető h amiatt van rosszabbul.
2011. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki hülye,az haljon meg.A drog minden baján csak ronthat.
2011. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A LEGVESZELYESEBB DROGOK LISTAJAN A MARIHUANA JOCSKAN AZ ALKOHOL ALATT AL, SZAL NEMERTEM H. AZ ALKOHOLT MIERTNEM DROGOZZATOK LE. + KONNYEBBEN RALEHET SZOKNI A SZLAPALASRA MINT A TEPESRE. NEMIS ERTEM, AKI NEM PROBALTA, NE TEGYEN ILYEN KIJELENTEST :) MERT ENNYI EROVEL AZIS "DROGOS" AKI HETENTE MEGISZIK EGY KORSO SORT A VASARNAPI EBED UTAN. PFFF. AZ VOLT A KERDES, HOGY LEHETSEGES E HOGY CSAK EMIATT VAN ROSSZUL NEHA. ERRE VALASZOLJATOK A TOBBIT MEG HAGYJATOK MEG A PRUD SOTET ELMETEKNEK! KOSSZ!
2011. márc. 3. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Te aztán intelligens vagy barátom.Szívjál még sokat,jót tesz a te világos elmédnek.Egyébként meg válaszoltam.
2011. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyokok. valóban ritka hülye vagy barátom. én is értelmesen válaszoltam, nem tudom mi tetszene neked válasznak de nem is érdekel. am meg felvilágosítalak, h pl a kávé meg a tea is drognak számít. és az alkoholizmus sem jobb a füvezésnél, nem mondott ilyet senki.
2011. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!