Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Marihuana elvono?

Marihuana elvono?

Figyelt kérdés
letezik ilyen?
2011. márc. 9. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A drogelvonón többféle drogról való leszoktatással foglalkoznak. Ha segítségre van szükséged, az ilyen klinikákon egész biztosan tudnak neked segíteni.
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es ilyenre bent kell maradni?
2011. márc. 9. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De fogalmam sincs, mert sosem volt még ilyen problémám. Keress rá google-ban. Biztos sok intézményt találsz. De vannak bizonyos ingyenes, segélyhívószámok, ott mindenről tájékoztatni tudnálak. Régen a Drogstop volt az egyik ilyen ismert vonal, de nem tudom, hogy az még ma is működik-e.
2011. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*tudnának
2011. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Létezik olyan is, ahol igen, olyan is, ahol nem, de naponta van terápia. Attól is függ, hogy hány éves vagy, és mennyire keményen nyomod.
2011. márc. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ne vicceljünk már, hogy egy fű miatt elvonóra akarjál menni.


csak rosszat teszel magaddal, ha egy ilyen helyre bekerülsz. Olyan emberekkel ismerkedsz meg, akik nem csak szívnak, hanem 1000 mást nyomnak magukba.

Szívással mész be, aztán szurkálással jö9ssz ki :)


Persze nem törvényszerű, de benne van a pakliban.


Szerintem inkább határozd el magadban, hogy leteszed, és kész. Sportolj, mozogj, foglald el magad.


És nem is kell örökre letenni, arra semmi szükség, csak fogd vissza havi, kéthavonkénti 1-2 alkalomra. Az érzés is sokkal jobb lesz, mint amikor minden nap szívsz!


Nem a levegőbe beszélek, én is 7 évig mindennapos fogyasztó voltam. Suli vége után egyik napról a másikra letettem, és évi pár alkalomra csökkentettem.


Szóval egy kis zöld miatt ne akarj ilyen helyre kerülni szvsz.


Akaraterő kérdése az egész, ha Te leakarod tenni, akkor így is úgyis letudod, ha meg nem akarod, akkor ott se tudnak segíteni!

2011. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
barátnőm miatt szeretném letenni
2011. márc. 13. 11:55
 8/11 anonim válasza:

Jól mondja az előző válaszadó.:)

Ne vegyük egy kalap alá az összes drogot.

zöldről akaraterővel is leszokhatunk.

2011. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

11:55



Milyen gyakran gyújtasz rá?

2011. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mikor hogyan volt mikor 2 honapig minden nap 3-4x de most mar csak hetvegente de en vegleg szeretnem abbahagyni
2011. márc. 17. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!