Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS. Öcsém beverte a fejét és...

SOS. Öcsém beverte a fejét és nagyon vérzett neki (kb.2órája) azóta még egyszer elkezdett vérezni mit csináljak? (lentebb)

Figyelt kérdés

Anyukámék nem akarják orvoshoz vinni, mert szerintük semmi baja...én viszont nagyon féltem még csak 2 és fél éves! Volt már agyrákódásom és tudom, hogy fontos pl. a CT vagy MR, mert mi van ha belső vérzése van???

Hogy vegyem rá anyukámékat, hogy vigyük be a kórházba?

Válaszoljatok min él hamarabb köszi!


2011. márc. 6. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, hogy szerinted fontos lenne és te félted őt. Ha továbbra sem vevők az ötletre, fogd magad és vidd el egyedül.
2011. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A_PRÉDIKÁTOR válasza:

Ne vedd rá sehogy anyukádékat csak az idő telik vele.

Az pedig nincs és késöbb ha valami baj történik egy

életen át lelkizhetsz.

Pakolj össze ami kell és indulj de rögötn!!!!

2011. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond el nekik, hogy az nem diagnózis, hogy "szerintük" és, hogy ha később kiderül, hogy mégiscsak baja van akkor őket lecsukják a gyereket meg elveszi a gyámügy kiskorú veszélyeztetéséért.
2011. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivd fel a mentoket vagy ugyeletet. Mondd el mi tortent, azt is hogy anyukadek nem akarjak elvinni a kis gyereket. Ez veszelyes lehet, foleg ebben a korban. Ha nem tudod eljutatni orvoshoz, figyeljetek, foleg mikor alszik. Volt mar olyan, felnott, aki par nap mulva halt meg egy fejbeutes utan. Nem moka ez.
2011. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zselémaci válasza:

Csatlakozom az elöttem szolókhoz. Ez nem játék.

Késöbb megbánhatod. Menj be az ügyeletre. pl.

2011. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Ha még fiatal, vagy nem tudsz egyedül eljutni az ügyeletre (pl. mert messze laktok és csak kocsival lehet), akkor feltétlen hívd fel a mentőket és mondj el mindent, ami történt! Amúgy is hasznos lenne felhívni őket, mert mi laikusok vagyunk, ők meg tapasztaltak és tudni fogják, hogy ott helyben neked mit kéne csinálnod vagy, hogy mennyire súlyos...
2011. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még szép ne haragudj a szüleid nagyon de nagyon felelőtlenek!!!

Nekem 2,5 éves a kisfiam ,és AZONNAL ORVOSHOZ VINNÉM, AKAROM MONDANI HÍVNÁM A MENTŐKET!!

ÜDV Niki egy aggódó anyuka

2011. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen...:)


sajnos egyedül, nem tudok bejutni.

most elmentek a szüleim az öcsémmel valahova, de a hazajönnek megpróbálom.

mondjuk ugyanolyan élénk és szaladgál szóval semmi nem utal rossz dologra.

a szüleim is aggódnak, de nagymamám orvos lehet, hogy anyunak mondom, hogy vigyük el hozzá vagy a szemben lévő mentőállomásra.:)

kezdek kicsit megnyugodni...

aggódó 14 éves testvér.:)

2011. márc. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!