Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok tünet jelentkezik hirtelen...

Sok tünet jelentkezik hirtelen egyszerre. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2-3 hete arra lettem figyelmes,hogy nem tudok az iskolában úgy gondolkozni,ahogy régen szoktam.Semmivel nem tanulok kevesebbet,de sajnos hiába tanulok,másnapra elfelejtem.Ilyen velem még sosem volt.Ezenkívül nagyon fáradékony vagyok,rengeteget alszom.Az ujjaim néha ellilulnak és furcsán zsibbad tőlük a karom.A fejem is nagyon fáj,aludni is alig bírok tőle.Sokszor megszédülök,egyszer 2 hét alatt 2× el is ájultam.Mintha ingerlékenyebb is lennék mostanában,sokat kiabálok másokkal,türelmetlen vagyok.Régen alacsony volt a vérnyomásom,az elmúlt hetekben az is sokkal magasabb.Mi lehet a bajom?
2011. márc. 7. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok orvos,de szerintem egy labor vizsgálat nagyon kéne mert az is lehet hogy a vércukor szint nincs rendben nálad...attól lehetnek ilyen tünetek
2011. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!