Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi eseje van egy hallokesz...

Mennyi eseje van egy hallokeszulekkel rendelkezonek megtanulni egy idegen nyelvet?

Figyelt kérdés
Hallokeszulekem van, es annelkul nem is hallok rendesen azzal meg boldogulok, de voltak problemaim pl zajos hejen. Iden kulfoldre szeretnek menni dolgozni es kerik a minimalis nyelvet.A tanulasal nincs gond csak nem tudom mennyire ertenem?nem szeretnem hogy eszrevegyek a problemamat ... van esely hogy boldoguljak? pl a tvbe nem halok minden szot mit mondnak idegen nyelven ...
2011. márc. 8. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig problémáim voltak az idegen nyelvű TV műsorokkal, pedig normális hallásom van. Szerintem ez természetes, mikor valaki kezdő. Amúgy ha magyarul elboldohulsz a mindennapi életben, akkor megfelelő gyakorlással, kitartással szerintem idegen nyelven is képes lehetsz rá. Hinni kell benne, dolgozni érte én nem feladni. :-)
2011. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a biztatast :)
2011. márc. 8. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


A barátom nem jól hall, de középfokú angol nyelvvizsgája van. A nyelvtant nagyon jól tudja, de a kiejtést nem annyira. Most ő tanít engem, én még nem tudok angolul, de a nyelvtant nagyon jól elmagyarázza. Neki is van hallókészüléke, csak ő nem hordja.

Szóval van esély, csak kitartás kell hozzá!

Szerintem, ha csak valaki nem teljesen siket, meg tudja tanulni.

2011. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!