Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Önnek is nehéz elmennie...

Önnek is nehéz elmennie vécére idegen helyen?

Figyelt kérdés
Bocsi a kategóriáért, nem találtam jobbat, ezt meg sokan olvassák. Szóval ti el tudtok menni idegen helyen nagyvécére? Nekem egyszerűen nem megy, hiába ülök akár egy órát is. Szörnyű:S
2011. júl. 17. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D pont igy vagyok vele én is...nagyon rossz,épp multkor voltunk 1 hétre kirándulni,netudd mit éltem át,alig vártam hogy jöjjünk haza-és első a vc volt :D
2011. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, nekem is nehéz .... félek h kihallatszik, meg az is kellemetlen hha bemennek az ember után...
2011. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem,még akkor sem ha nagyon kell. Mikor odaérek egyszerűen "elmúlik" :S.
2011. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igen, szintén. :S

bár ha olyan helyen vagyok, ahol pottyantós, és távol van a háztól, ott valamelyest nekem könnyebb.

2011. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így:D Már előre rettegek, barátommal 4 napos nyaralás, úgy fog fájni a hasam:S De mitől lehet ez? Valami pszichikai gát vajon?
2011. júl. 17. 23:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.rettentő kellemetlen dolog tud lenni :D :S
2011. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem milyen bajaim nincsenek, de úgy gondolom, ez tényleg "csak" egy belső gát.. Kinek miért..

Van ilyen ismerősöm nekem is, de gyógymódot ők sem tudnak rá..

2011. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
El. Inkább, mint görcsöljek a szarhatnéktól.
2011. júl. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pisilni tudok bárhol, nagydolgozni csak nyaraláson szoktam(de ha nem megy az inkább a környezetváltozás miatt van vagy az ottani kaja miatt),mivel többnyire családtagok vannak egy helyen,ha ismerősök akkor olyankor csinálom amikor épp nincs ott senki,párom elött meg nem vagyok szégyenlős.
2011. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én egyébként úgy vagyok, hha tudom h nyaralás lesz, v a barátomnál alszok akk előtte 1-2 nappal kevesebbet eszek :S:D persze normális határig, csak h mégse sűrűn látogassam azt a wct... és előtte kerülöm a hashajtós ételeket.
2011. júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!