Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami "betegség" jele?...

Ez valami "betegség" jele? Normális ez? Mit tehetnék ez ellen? (lent)

Figyelt kérdés
amikor félek, adott esetben egy verekedéstől, akkor hirtelen rosszulleszek... pl: többször is rákészültem, hogy megverek egy gyereket, nálam kicsivel kisebb, de hosszú idők óta kötöszködik velem, és már annyira felidegesített hogy már nem tudok mást tenni. ez nem pont ide tartozott, csak hogy tisztába legyünk... és amikor kiálltam, hogy na mivan?! akkor hirtelen ideges lettem, úgy éreztem mintha kimenne a fejemből a vér, szédülni nem szédültem, de olyan rossz érzés volt, mintha nem lettem volna egészen önmagam,egyszerűen nem voltam képes ráijeszteni se,mert rosszul éreztem magam.. ez többszöri eset, ilyen van ha nagyon beparázok, vagy a fenti esetben... normális ez? :S ilyen esetben mi a probléma egyáltalán? túlpörgök és azért nem vagyok jól, vagy lehet hogy hülyén fog hangzani, de : lassabb olyankor a szívem, és azért? :s kicsit aggódok, azért is hogy ez nem helyénvaló, azért is hogy így fognak megverni "megint"...az olyan válaszokat LÉGYSZI kerüljétek hogy "ne verekedj és jobb lesz" mert tudom én is,, énmost az egészre lennék kíváncsi, a verekedés az most egy példa volt ;) (nem kifejezetten valami nagy betegségre kérdeztem rá ott legfölül) köszi ha elolvastad és mégjobban köszi ha válaszoltál, 13/F
2011. márc. 9. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

:D csak paráztál ennyih, hirtelen nem tudtad mit csinálj :)

(Am te nem az ötvösbe jársz?:D 7/C)

2011. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem akk bocsii :$ :P
2011. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
7/c vagyok, de nem, nem oda :)
2011. márc. 9. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
tévedtem bocsi :$
2011. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!