Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a térdemmel...

Mit csináljak a térdemmel rettentően fáj?

Figyelt kérdés

Évek óta mindig cisztát találnak a bal térdemben...Ma reggel óta rettentően elkezdett fájni,bekentem voltaren kenőcsel és utána betekertem fáslival...egész délelőtt úgy volt...délután mikor sétáltam levettem a kötést...most megint nagyon fáj...most lóbalzsamot kentem rá majd bekötöttem és egyenesbe tettem...:\ mit csinálhatnék vele?

holnap lesz tesi órám remélem bírni fogom :\

16/L


2011. márc. 9. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesit azt hanyagold most. Írtad hogy cisztát találtak a térdedben, ez nyomhat szerintem egy ideget ami fáj. Irány az orvos és csinálnak vele valamit mert ezzel nem tudsz így élni... A gyógyszer ilyenkor kevés meg értelme sincs, csak tüneti kezelés.
2011. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kaptam rá semmilyen gyógyszert...fájdalom csillapítót sem szedek rá...kenőcsöt is csak a voltarent javasolta a doki...Pestre jártam a HP kórházba...hiába megyek el vele orvoshoz...nem mond rá semmit... azt mondta hogy csak súlyos esetben és évek múlva műtik meg...:\\

általában akkor van ez ha megterhelem a lábam..(ez miatt van felmentése ma hosszan tartó futás alól de egyébként rendesen járok tesi órára) lehet iratok akkor apuval felmentést ... :\\

lehet még a jegelést megpróbálom aztán hagyom...majd elmúlik :)

2011. márc. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!