Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívritmuszavarom és számítógép?

Szívritmuszavarom és számítógép?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 2 hete vettem észre problémákat a keringési rendszerrel. Magas vérnyomás, enyhe, ritka mellkasi fájdalom, rendszertelen szívdobogás (kicsit kihagy, és nagyot dobban). Voltam vele 1 hete orvosnál, megvizsgált, és beutalt kardiológiára és laborba. A laborom tökéletes, semmi probléma vele, kardiológiára viszont csak május végére kaptam időt. Az orvos óta nem vettem észre vérnyomásproblémát, az egyetlen ami megmaradt, az a szívritmuszavar. Nagyon zavaró, rendszertelenül dobog és különböző intenzitással. Nem állandóan, de néha előjön. Ma például gyakran volt, leginkább akkor vettem észre, amikor leültem a gép elé. Lehet valami összefüggés?
2009. febr. 19. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem valószínű, pusztán arról van szó, hogy ilyenkor jobban figyelsz magadra.

A vérnyomást rendszeresen ellenőrizd.A gyógyszereket szedd.Ha tartósan 100Hgmm, vagy attól kisebb, akkor csökkentsd, de az orvosoddal beszéld meg. Vezess vérnyomás naplót!

2009. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!