Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két órán át tartó szúrásaim...

Két órán át tartó szúrásaim vannak, a torkomból indul, és a gyomorszáj környékén végződik a fájás, mi lehet velem? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Égető érzés és a végén amikor leér a fájás a gyomorszáj környékére, akkor nagyon erősen fáj.Menjek ügyeletre vele, vagy várjak hátha elmúlik.2 órája fáj és kb. 3-5 percenként jön ez a lefelé menő fájdalom(égető érzés).Ilyet még sosem éreztem.Pont középen fáj, a két mellem között.Érzett már valaki magán ilyesmi fájdalmat ami nem akart elmúlni?Mi lehet ez? 19/L
2011. márc. 13. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Etkezesi szokasod? Ezt az idegesseg is okozhatja, a tul sok sav!
2011. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyogymod: 1 csesze viz + fel kaveskanalnyi sutopor, melyet naponta 2-3or kell az etkezesek utan, vagy a ket etkezes kozott elfogyasztani.
2011. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk mostanában nem étkezem túl helyesen(nagyon sok édességet,és cukrozott üdítőt iszom(kóla stb.),este 8-9 óra körül vacsoráztam,megettem 3 szelet tiramisu tortát, aztán 3 sült oldalast sült krumplival, sok majonézes tormával meg kenyérrel, és aztán erre rá ittam egy boros kólát.(nem szoktam alkoholt inni, de most szerelmi bánatom van)Ezért is ettem ennyit.És aztán elaudtam a nappaliban görnyedve az ülőgarnitúrán.5 kor erre a szúró érzésre ébredtem.Most félórája ettem két bio teljes kiőrlésű kekszet, és azóta kevesebbszer nyilal, de sajnos még nem múlt el teljesen.Nagyon köszönöm a válaszokat és várom a többi választ is azért.
2011. márc. 13. 07:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem ettől az erős égető érzés nem jelenti azt, hogy gyomorfekélyem lenne, vagy más komolyabb dolog.:(
2011. márc. 13. 07:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs fekelyed, a tul sok sav a tunetednek az okozoja, amiket Te is leirtal,

tehat az edesseg es a stressz.

2011. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!