Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Rossz közérzet.

Mi lehet a bajom? Rossz közérzet.

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, egy pár hete, hogy néhányszor ok nélkül elkezd gyorsabban verni a szívem, közbe nyilaldozik, néhányszor megszédülök. Pár napja pedig úgy mikor megszédülök érzem hogy a fejem úgy elkezd fájni és a szemem is és le kell feküdnöm egy kicsit hogy elmúljon a szédülés.

Amikor fel kelek pedig fáj a fejem és ha fájdalom csillapítót veszek be, nem múlik el csak enyhül a fájdalom.


Ezek milyen tünetek? Mi bajom lehet? :S


2011. márc. 13. 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszives segítsetek :(
2011. márc. 13. 21:32
 2/4 anonim válasza:

Rendesen étkezel? Arra figyelj oda mindenképp! Plusz sztem egy vérnyomásmérés sem ártana (patikában fillérekért megcsinálják).

De nem vagyok orvos, szóval ha maradnak a tünetek, sztem menj el.

2011. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet ok a mekis kaja.mondcsak!nem szoktál rendzsresen mekis kaját enni???am a vérnyomásmérrés jó5let.

ja és még azt mondmeg az orvos mit mondott???

2011. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán nem eszek olyat. Nem voltam orvosnál. Félek, hogy elküld ide oda. Csak közbe előjönnek ezek a tünetek...
2011. márc. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!