Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kegyetlenül fáj a mellkasom...

Kegyetlenül fáj a mellkasom mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval igazából nemtudom nagyon leírni, de olyan mintha jobb oldalt a mellkasomon nyomás lenne,de ez már megvan hónapok óta, és nemtudom mi bajom lehet.. Konkrétan pl kegyetlenül fáj ha megemelek egy nehezebb lábast akár, vagy valami nehezebbet, tehát úgy megemelek mondjuk 1 lábast h feltartom úgy nagyon fáj, olyan mintha valami nehéz lenne rajtam, nehezebben veszem a levegőt is.

Dohányoztam, már több mint 1 hónapja nem szívom.Volt 1 olyan időm,hogy megvoltam nagyon fázva, meg köhögtem kegyetlenül, azóta van ez a fájdalom.. néha már a hátam is fáj a jobb oldali lapockám alatt.. Tipp? Hova forduljak? Háziorvosom fizikoterápiára adott beutalót meg pulmonológiára.. Pulmonológián rákosok vannak :S Csak nincs tán ilyen bajom?:(


2011. márc. 14. 19:54
 1/3 anonim válasza:

MENNY EL ODA, AHOVA AZ ORVOS MONDTA!



(orvosi diploma, és röntgen szemek híján ennyit tanácsolhatok)

2011. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pulmonológia az tüdőgyógyászat, nem onkológia. Amúgy olyanért is küldhetnek ilyen helyre, hogy kizárjanak egy-két dolgot.

Ez a mellkasi dolog lehet még izomhúzódás is. Nekem is volt egyszer olyan, hogy a felsőtestemmel egy erőltetett csavaró mozdulattal kellett valamit kiemelnem. És én is így éreztem a bordáim között hónapokig. Igaz nem ennyire durván, de hasonlót. Ez persze nem helyettesíti az orvosi diagnózist, nem is szeretnélek megvezetni.

2011. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a pulmonológia, tüdőszakrendelés, illetve azzal kapcsolatos betegségek szakvizsgálata.

ne izgulj, menj el a vizsgálatokra, lehet, hogy izomhúzódás, stresz okozta fájdalom, majd kiderül es Te is

megnyugszol.

jobbulást.

2011. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!