Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés ha fáj a szív?...

Milyen érzés ha fáj a szív? Melyik részen fáj, középen vagy a bal oldalon?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdezek,de nem tudom,állitólag nem fáj a sziv,van aki a bal oldalt mondja,van aki azt hogy a mellkason középen.Nekem szokott szúrni,nyomó érzés lenni benne,volt 3 hónapja ekg-m,minden rendben volt,azt mondta az orvos hogy gyönyörü.Mégis előjön.Mitől lehet?Eléggé sokat agyalok is,rajta,ez is befolyásolja,ha rágondol az ember?
2011. márc. 16. 13:34
 1/6 Tinker Bell ***** válasza:

Nekem is sűrűn szúr a szívem, úgyhogy én is kíváncsi volnék a válaszokra!


Nekem volt felrakva 24 órás EKG és semmi extrát nem találtak rajta!

2011. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A szív nem tud fájni, csak a körülötte levő izmok. Én már túl vagyok egy hátsófali infarktuson. Az egész mellkasod szorít, mintha ülnének rajta, és bármit csinálsz, nem szállnak le rólad. Azóta nekem is sokszor fáj és szorít, leginkább mintha a hónomalatt fájna, tenyérnyi szélességben, és a mellkasom bal oldala.

Ha nem találtak semmit nálatok, lehet csak a levegő szorul be, illetve túl stresszesek vagytok.

2011. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor lehet amiatt is,hogy ezen agyalok,és stresszelek?Sajnos minden betegséget beképzelek magamnak,most ez a "legújabb".37 éves vagyok,itthon vagyok a babámmal,igy van időm ilyeneken agyalni:-((
2011. márc. 16. 17:34
 4/6 anonim válasza:
100%

Előző vagyok.

Nehogy megharagudj azért amit mondok, de ezt úgy hívják, hogy hipohondria (nem tudom, hogy kell leírni helyesen) :) ez is egy betegség, amit az "egyedül lét" okoz. Próbálj meg másokon agyalni, mer tha magadba beszéled a betegségeket, tényleg megbetegíted magad, és onnan nehéz a kiút :S

Minden jót, sok egészséget neked is és a babádnak is! :)


21/L

2011. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tudom én hogy sokat foglalkozom magammal,és ez is lehet a baj,de mikor jönnek a tünetek,megijedek.Elárulod,hogy 21 évesen,mitől lehetett hátsófali infarktusod?Remélem már minden rendben van Nálad!
2011. márc. 16. 19:15
 6/6 anonim válasza:

Mindent a szívemre vettem. Szószerint szinte.

Előszöris meghalt anyukám, utána apám kidobott, ott kellett hagynom a sulit, hogy dolgozzak,a nagyszüleim elfordultak tőlem, a testvérem pedig meglopott, a munkahelyen a főnökasszony pedig mindenért piszkált minket, és kikészültem. Nem kívánom senkinek az elmúlt 3 évemet. Te is nagyon vigyázz magadra, a szivedre, babádra, párodra, mert szükségük van rád!

2011. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!