Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha ütemszerüen pici rándulás...

Néha ütemszerüen pici rándulásokat érzek, olyan, mintha a sziv dobogna. De elég gyors ütembe, és tompán érzem, kb. olyan 10 percig. Ez lehet, hogy csuklik a baba? Ez olyan érzés, vagy mi?

Figyelt kérdés
28 hetes km vagyok,na de ezt alul érzem a hasamba,de a babám keresztbe fekszik,az utolsó uh.szerint.
2009. okt. 17. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Csuklik! :)
2009. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol erzed, ott a kis rekeszizma, akarhogyis fekszik.
2009. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem faros volt a babám, de mindig lent bal oldalt éreztem ezt az ütemes mozgást. Csuklott. Pedig a feje és a kis teste a jobb oldalon volt, a bal oldalamon a végtagok. Nem értem hogy miért ott éreztem, de sokat csuklott. (kint is sokat csuklik)

Én kb a 27. héttől éreztem. :) Nagyon imádtam! És most még jobban :D:D

Sok boldogságot!!!

2009. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én is elég gyakran érzem ezt.de az jo neki,ha csuklik?és nektek is eltart akár 10 percig is?
2009. okt. 17. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,h csuklik,olyankor vizet nyel.Ded nyugodj meg,őt nem zavarja(születése után is sokat fog csuklani,de velünk ellentétben őket egyáltalán nem zavarja)
2009. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ma akrtam hasonlót kérdezni, mert jó 10 percig tart ez a ritmikus mozgás nálunk is a bal oldalamon lent.

De ezek szerint normális. Tegnap is így volt és meghallgattama szívét teljesen normálisan vert, de a kihangosító még a csuklást is leadta, mókásan kattogott a műszerem :-))))

2009. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyakorolja a baba a levegővételt és ezáltal időnként nyel a magzatvízből, ami csuklást okoz.

Teljesen normális dolog, nem kell miatta idegeskednek.

Boldog babavárást.

30 km.

2009. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!