Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors szív verés érzés,...

Gyors szív verés érzés, kicsit bizseregtek a lábaim, és hányinger, + görcsöl a hasam, és olyan fura érzésem van. Mitöl van ez?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok. De már pár hónapja nem volt rohamom. Ez az lehet?
2011. júl. 14. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az.
2011. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Eszel rendesen? Mert nekem akkor szokott így lenni(kivéve a hasgörcsöt),mikor alig eszem,ilyenor rossz érzésem is van.
2011. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan az. Ha pánikrohama van valakinek, általában nem tudja kontrollálni a lélegzetvételt, és hangosan veszi a levegőt, hogy az izgalom hatására felmerülő oxigénhiányt pótolja. Izgalom hatására felgyorsul/lelassul (egyéntől függ, nálam lelassul) a szívverés, a fellépő oxigénhiányos állapotot a szervezet így próbálja helyrehozni. Nekem is ilyenem van, mondjuk nekem a tápanyaghiány miatt. Naponta csak egyszer eszem, mert ha túlterhelem a gyomromat, hánynom kell. Ha egyszer eszem, az pedig ilyen tüneteket okoz. Nem valami paradicsomi állapot, pláne hogy nem alszok épp emiatt max napi 5 órát... :(
2011. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig egy májkrémes kenyeret ettem, meg egy joghurtot. Nem kivánom az ennivalót, hányinger érzésem van, nem tudnák enni, mert kihánynám. Amúgy pár napja nem annyira kivánom a kaját sem, éhes sem vagyok, akkor sem ha nem eszem egésznap. De azért valamennyit muszály, ugymondd letuszkolni a torkomon.
2011. júl. 14. 11:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Orvosnál nem voltam,. nincs diagnosztizálva hogy pánik beteg vagyok. De egyszer volt egy erős rohamom, és utána olvastam, teljesen ugyan azok a tüneteim voltak mint amit orr írnak. De ez a mostani, valahogy más milyen volt, olyan fura.
2011. júl. 14. 12:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez is pánik, a pániknak nagyon sok féle tünete lehet, de ez belefér. Az is lehet, hogy konkrétan nem kaptál egy erős rohamot, csak kerülgetett a roham.
2011. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, nem volt erős, de rossz volt, kerülgetett igen. Szerencsére nem kapott el. :)
2011. júl. 14. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mérd a súlyod, mert az nem jó jel, ha nem tudsz enni. Ha lefogysz elkap a pánikbetegség. Én is így voltam én gyógyszert szedtem rá.
2011. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az még nem is lenne baj ha fogynék, mert van rajtam 8-9 kg felesleg.
2011. júl. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!