Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes e feljelentést tenni...

Érdemes e feljelentést tenni az ÁNTSZnél, ill. hogyan tehetném ezt meg?

Figyelt kérdés
Hétvégén egy étteremben ebédeltünk ami után nagyon rosszul lettem. Rengeteget hánytam és 39 fokos lázam volt. Érdemes feljelenteni az éttermet az ÁNTSZnél? Bizonyítani is kell az esetet? (ha igen, akkor nyilvánvalóan nem tudom) Ha érdemes feljelenteni a helyet, akkor melyik email címen tehetem meg?
2011. márc. 17. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna rögtön megtenni a feljelentést, mert az étterem azt hiszem 2 napig köteles megtartani az ételmintát. Most már nincs értelme, mert nem tudod bizonyítani, hogy az ott elfogyasztott ételtől volt gyomorrontásod, vagy ételmérgezésed.
2011. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Megírhatnád, hogy melyik étterem volt az. Legalább azok, akik olvassák a gyk-t, nem mennek oda.

Remélem jobban vagy már!

2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, már szerencsére kihevertem a dolgot. :) A hely Pilisszentkereszten volt és Emma étterem/vendéglő a neve. Esetleg az sem működik, hogy a konyhájukon nézzenek körbe? Mi van ha más is rosszul lesz? (vadpaprikást ettem)
2011. márc. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!