Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy eltűnjön a...

Mit tegyek hogy eltűnjön a zsír a hasamról? [LENT]

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy normál testsúlyom van (163/4cm, 42/3kg) de a hasamon zsír van és nem izom, ami látszok is ha mondjuk lehajolok de akkor is ha csak simán állok(mármint hogy az ott zsír) és zavar. Mit tudnék csinálni, hogy izom legyen vagy hogy "eltüntessem"?
2011. márc. 21. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:

13/L

Képeket ha kell, küldök.

2011. márc. 21. 15:46
 2/4 anonim válasza:
Szerintem két dolog mozgás és vissza veszel a kajából édesség stb 6 után nem eszel és ugrálókötél futás egy kis felülés. akarat erő és fél év
2011. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell félév. Nekem az edzőm javasolta, hogy ha futni járok akkor legyen benne gyors futás. Pl: 1 kör kocogás, 1 kör nagyon gyors futás, hogy a testemben lévő atp égetés után zsír égjen, és utána 1 kör sima futás.

Mozoghatsz akármit, a lényeg, hogy legyen benne olyan ami kellőképpen megemeli a pulzusod! :)

Én a combomról kb másfél hónap alatt dolgoztam le 5-6 centit, ami szerintem elég jó! Legalábbis nekem...

2011. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az 1 problémám van, hogy asztmás vagyok és 50-100m után befulladok.
2011. márc. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!