Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet felesleges terheln...

Fodri kérdése:

Miért lehet felesleges terhelni a diákokat az egészséges életre neveléssel? ötleteket kérek

Figyelt kérdés
ÉN konkrétan nem így gondolom de ez a házim része és nincs semmi ötletem. Előre is köszönöm a válaszokat, nem a kérdésre vonatkozó válaszokat inkább visszautasítanám.
2011. márc. 21. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos (neked)/szerencsére (a társadalomnak) ide nem igazán lehet értelmes érvet írni, legalábbis nekem se jut eszembe egy olyan sem, amit ne tudnék azonnal megdönteni.

Talán írhatnád azt, hogy felesleges ídő és pénzpazarlás, mert a mai fiatalság egyszerűen nagy ívben tesz az egészre. Habár itt is ott van az ellenérv, mert ha csupán két ember a nevelés hatására nem kezdett el dohányozni és nem patkol el tüdőrákban, akkor már megérte.

2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!