Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérem, őszintén válaszoljanak!...

Kérem, őszintén válaszoljanak! Aki valamilyen veleszületett, vagy szerzett testi fogyatékkal él, az hogy éli meg?

Figyelt kérdés

Ha vannak itt olyan emberek, akik valamiféle testi fogyatékkal élnek, azok lennének szívesek elmesélni a történetüket? Kérem osszák meg velem. Nagyon érdekel, hogy ki hogyan éli meg. Milyen hatással van a mindennapi életükre? Az önellátásukat befolyásolja-e? Szoktak-e bántó megjegyzéseket, pillantásokat kapni? Megbékéltek-e már az állapotukkal? A párkeresés, barátkozás terén mi a helyzet? Azok történetére is kíváncsi vagyok, akik sérült gyermeket nevelnek.

Kérem senki se sértődjön meg, ha esetleg nyersen fogalmaztam. Nagyon örülnék az őszinte, igaz válaszoknak.


Köszönöm szépen.


2011. szept. 30. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


írj privátot .

2011. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, van mit mondanom, de ha akarod itt is kifejthetem.
2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő a legjobb példa arra, hogyan kellene, hogyan érdemes megélni a fogyatékosságainkat.

A szememben ő egy igazi HŐS.

[link]

2011. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!